Dermedic Capilarte szampon na łupież

Szampony, które pomogą utrzymać prawidłową kondycję skóry głowy oraz włosów

Stosowanie kosmetyków do stylizacji włosów, częste farbowania, a nawet stosowanie niewłaściwego szamponu do włosów, przyczynia się do podrażnienia skóry głowy, co objawia się swędzeniem, łuszczeniem, łupieżem, a także ostatecznie osłabieniem i wypadaniem włosów. Można temu przeciwdziałać z pomocą odpowiednich preparatów.

Serie wysokiej jakości kosmetyków na problemy z włosami i skórą głowy

Seria Capilarte od Dermedic to preparaty stworzone z myślą o profesjonalnej pielęgnacji skóry głowy oraz włosów. Ich bazą są naturalne i wysokooczyszczone składniki, dzięki czemu nie wywołują podrażnień i reakcji alergicznych. Skóra głowy może być wrażliwa i podatna na działanie niewłaściwych składników w kosmetykach do stylizacji czy mycia włosów, a także na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom aktywnym Dermedic Capilarte szampon nie tylko koi i regeneruje skórę głowy, ale również zapobiega podrażnieniom oraz likwiduje łupież i wzmacnia oraz odżywia włosy.

Dermedic Capilarte – seria na zaawansowane problemy z włosami

Podrażnienia i łupież są także bezpośrednią przyczyną osłabienia i wypadania włosów. Dermedic Capilarte serum to preparat w postaci wcierki, którego zadaniem jest zapobieganie wypadaniu włosów, które może być okresowe lub przewlekłe i spowodowane bardzo różnymi przyczynami. Zawiera ono między innymi kofeinę oraz sok z brzozy, które wykazują wyjątkowe właściwości, jeśli chodzi o kondycję włosów i zapobieganie ich wypadaniu. Z serum Dermedic Capilarte można więc zapobiegać wypadaniu włosów, poprawić ich gęstość, a także przyspieszyć wzrost.

Działanie kosmetyków tego producenta jest więc zdecydowanie zaawansowane i obejmuje wielu obszarów. Seria polecana jest przede wszystkim osobom, które cierpią na nadwrażliwość skóry głowy oraz różnego rodzaju łupież, a także intensywne przetłuszczanie się włosów. Skutecznie także hamują wypadanie włosów oraz przyspieszają ich zgęszczenie oraz wzrost. W zależności od rodzaju można stosować je zarówno na co dzień, jak i w kuracjach, np. trzymiesięcznych.