mixa krem Hyalurogel lekki

Preparaty Mixa Hyalurogel – jakie mają działanie?

Szczególnie problematyczna w codziennej pielęgnacji jest cera wrażliwa. Jeżeli zaaplikuje się niewłaściwy preparat miejscowy to momentalnie pojawia się uczucie pieczenia, rumień oraz napięcie skóry.

Czym jest Mixa Hyalurogel?

Na niektóre bodźce skóra reaguje natychmiast, dlatego warto stosować Mixa Hyalurogel, które to produkty pomagają chronić delikatną skórę. Należy mieć na uwadze, że codziennie jesteśmy narażenie na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych i w żaden sposób nie możemy temu zapobiec. Produkty Mixa Hyalurogel cieszą się w ostatnich latach naprawdę dużym uznaniem i są wykorzystywane przez ludzi na całym świecie do pielęgnacji skóry. Warto mieć na uwadze, że oczyszczająca pielęgnacja może jedynie pogorszyć stan skóry, jeżeli jest ona już wysuszona lub podrażniona. Hyalurogel od Mixa to delikatny żel, który doskonale oczyszcza, a jednocześnie nawilża skórę. Nie szczypie w oczy i nie powoduje uczucia dodatkowego przesuszenia lub ściągnięcia. Warto zwrócić uwagę na fakt, że żel może być stosowany nawet bez wody, ale mimo wszystko lepiej go zmyć przy pomocy wody mineralnej lub przegotowanej.

Pielęgnacja skóry z kremami Hyalurogel

Jest to idealna propozycja dla skóry suchej i wrażliwej, które nie jest elastyczna. W składzie znajduje się przede wszystkim kwas hialuronowy oraz 10% gliceryna. Konsystencja kremu jest dosyć gęsta, ale sam preparat dosyć szybko się wchłania, dlatego wystarczy go dobrze rozsmarować. Warto mieć na uwadze, że na skórze pozostawia lekki film ochronny, który nie przetłuszcza, ale daje minimalny efekt blasku. Praktycznie od razu eliminuje uczucie ściągnięcia i nawilża skórę. Produkt sprawdzi się również dobrze u osób z cerą mieszaną. Należy jednak pamiętać, że dobry żel myjący to nie wszystko, ponieważ niezbędny jest jeszcze odpowiedni krem. Osoby, które stosują podkład mineralny powinny nakładać krem w bardzo małych ilościach. Wodno-żelowa konsystencja kremu sprawia, że wchłania się bardzo szybko i od razu nawilża skórę. Pozwala się pozbyć dyskomfortu i zapewnia odżywioną skórę na dłużej, dlatego wiele osób go poleca.