jeden z produktów marki Phlov

Kosmetyki Phlov – nowa odsłona na rynku polskich kosmetyków do pielęgnacji

Phlov by Anna Lewandowska to nowa odsłona na polskim rynku kosmetyków do pielęgnacji. To, co ją wyróżnia to holistyczne podejście, zgodnie z którym skórze należy dostarczyć nie tylko składników odżywczych i witamin, ale również przyjemności i dobrych, pozytywnych wrażeń. Wszystko za sprawą wykorzystania podejścia z psychodermatologii w trakcie opracowywania kosmetyków Phlov, zgodnie z którym pomiędzy skórą, a mózgiem istnieje kanał komunikacji, za sprawą którego pielęgnując skórę dostarczamy sobie takich doznań jak radość, spokój i szczęście.

Co w ofercie?

Oferta kosmetyków Anny Lewandowskiej to szereg komplementarnych produktów do pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Znajdziemy tu kremy, olejki, eliksiry, mgiełki, pianki czy balsamy. Każdy z tych produktów zawiera starannie wyselekcjonowane, przebadane przez wykwalifikowanych specjalistów, najwyższej jakości ekstrakty roślinne, które dostarczają skórze ważnych i potrzebnych składników i witamin. Znane od lat zamiłowanie Anny Lewandowskiej do zdrowego, wegańskiego stylu życia znalazło odzwierciedlenie w marce Phlov, która jest niejako kontynuacją jej misji nawołującej do zdrowego stylu życia opartego wyłącznie na naturalnych i ekologicznych produktach.

Co wyróżnia kosmetyki Phlov?

Kosmetyki, które firmuje swoim nazwiskiem Anna Lewandowska to bez wątpienia innowacyjne kosmetyki w duchu less waste, nietestowane na zwierzętach, w opakowaniach podlegających recyklingowi. To naturalne, certyfikowane składniki najwyższej jakości, naturalne surowce i unikalne receptury.