Paleta cieni wibo – jak wybrać najlepszą?

Stosowanie kosmetyków, jest czynnością, którą każdy z nas wykonuje codziennie. W przypadku kobiet, poza kosmetykami do codziennej higieny i pielęgnacji twarzy, wskazać należy także używanie kosmetyków do makijażu. Wibo to marka, którą z całą pewnością zna każda kobieta. Jednakże która wibo paleta cieni będzie dla nas najlepsza?

Dobór kolorów cieni do karnacji

To,od czego należy zacząć, to kwestia związana z wyborem odpowiedniej kolorystyki cieni. Palety cieni wibo są pod tym względem bardzo urozmaicone. Niezależnie zatem od tego, czy jesteśmy blondynkami, brunetkami czy też szatynkami, bez najmniejszego problemu będziemy w stanie dobrać idealną paletę cieni wibo do naszej karnacji. Blondynki, powinny zdecydować się na kolory zimne, takie jak zielenie, błękity czy fiolety. Dla szatynek i brunetek, najlepszymi rozwiązaniami kolorystycznymi będą barwy ciepłe – brązy, pomarańcze czy żółcienie. 

Łączenie kolorów cieni – zrób to dobrze!

Nikt nie powiedział, że wykonanie makijażu musi być nudne. Warto zwrócić uwagę na to, że mamy możliwość stosowania najróżniejszych połączeń kolorystycznych. Warto jest jednak wiedzieć, w jaki sposób dokładnie to robić. Najbezpieczniejszym sposobem, jest łączenie kolorów cieni w taki sposób, aby wszystkie one były ze sobą powiązane – np. tonacją lub odcieniem. Nie oznacza to jednak, że nie możemy próbować eksperymentować. Palety cieni wibo, także dają nam taką możliwość. Kontrastowe barwy cieni, świetnie prezentują się na powiekach i idealnie sprawdzą się np. w formie makijażu na imprezę.

Wibo paleta cieni dostępna w ofercie sklepu Cocolita.pl.